Firma

Nowoczesny zakład przeróbki i produkcji kamienia na mokro, wyposażony również w instalację odzysku wody i prasowania osadów

W 2010 roku wychodząc naprzeciw potrzebom rozwijającego się sektora budownictwa drogowego i ogólnego wybudowaliśmy w Celinach k. Chmielnika nowoczesny ZAKŁAD PRZERÓBKI I PRODUKCJI KAMIENIA NA MOKRO, wyposażony również w instalację
odzysku wody i prasowania osadów. Jest to jedna z najnowocześniejszych tego typu instalacji w Polsce, oparta o najbardziej innowacyjne rozwiązania techniczne i technologiczne. Zakład produkuje najwyższej jakości kruszywa naturalne łamane różnych frakcji, stosowane w drogownictwie i budownictwie ogólnym.

Ponadto Firma MET-MAX oferuje dla kopalni odkrywkowych kamienia specjalistyczne usługi wiertnicze na sprzęcie firmy Atlas Copco. Ostatnio do wachlarza usług dołączono również transport technologiczny oraz usługi ładowarkami i koparkami.

Doświadczona kadra, wysokiej klasy sprzęt na jakim prowadzone są prace oraz jakość prowadzonych usług i wyprodukowanego kruszywa, stworzyły firmie MET-MAX wizerunek solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

W razie potrzeby ze swojej strony oferujemy także pomoc i doradztwo naszych wykwalifikowanych pracowników.